Victum

Besöksadress

Järnvägsgatan 13
Helsingborg

Postadress

Box 1024
251 10 Helsingborg

Kontakt

Kontakt

Lena Scher

Vård- och omsorgschef
lena.scher@victum.se
042-370702

Stefan Scher

VD
stefan.scher@victum.se
042-370701

Anna Scher

Ekonomi och administration
anna.scher@victum.se
042-370701

Utbildning

Victum Gymnasium i Helsingborg

Rektor, Annsophi Hamark
annsophi.hamark@victumgymnasium.se
042-370711

bitr. Rektor, Hans Dahlin
042-370711
hans.dahlin@victumgymnasium.se

Cultus Gymnasieskola i Uppsala

Rektor, Sanna Vingren
sanna.vingren@cultusutbildning.se
070-55 05 123, 018-550723

Omsorg

KVS Vårdboende i Vejbystrand

Verksamhetschef, Ingalill Sjövret Svensson
ingalill.sjovret.svensson@victum.se
0431-452400

Orion Omvårdnadsboende i Enköping

Verksamhetschef, Adam Jernberg
adam.jernberg@victum.se
0171-39720